V závěru letošního školního roku uspořádala naše škola Školu v přírodě na chatě Sokolka v Koutech nad Desnou. Celý areál chaty Sokolky poskytl mnoho možností k trávení volného času, včetně nádherných výhledů do okolí. Toho jsme v plné míře využily. Navíc nám přálo i počasí. S dětmi jsme se snažily být co nejvíce v přírodě. Děti si oblíbily velkou louku, kde rády běhaly a válely sudy, nedaleký Divoký potok, kde se často čachtaly a stavěly hráze a oplocené hřiště, kde mohly hrát fotbal. K dispozici měly i menší bazén, který mohly, po prokázání otužilosti v potoce, od středy používat. Pro děti jsme měly připraveno mnoho aktivit a různých her. Týden uběhl velice rychle. Věřím, že si ho děti užily a budou mít mnoho vzpomínek na společně strávené chvíle.