Organizace školního roku 2023/2024

  • Začátek vyučování – pondělí 4. 9. 2023
  • Podzimní prázdniny – čtvrtek 26. 10. a pátek 27. 10. 2023
  • Vánoční prázdniny – od soboty 23. 12. 2023 do úterý 2. 1. 2024 (vyučování začíná ve st 3. 1. 2024)
  • Konec 1. pololetí – středa 31. 1. 2024
  • Jednodenní pololetní prázdniny – pátek 2. 2. 2024
  • Jarní prázdniny – od pondělí 11. 3. do neděle 17. 3. 2024
  • Velikonoční prázdniny – čtvrtek 28. 3. 2024
  • Konec 2. pololetí – pátek 28. června 2024

Státní svátky:

  • 1. leden – Den obnovy samostatného českého státu
  • 8. květen – Den vítězství
  • 5. červenec – Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
  • 6. červenec – Den upálení mistra Jana Husa
  • 28. září – Den české státnosti
  • 28. říjen – Den vzniku samostatného československého státu
  • 17. listopad – Den boje za svobodu a demokracii

Ostatní svátky:

  • 1. leden – Nový rok
  • 29. března – Velký pátek
  • 1. duben – Velikonoční pondělí
  • 1. květen – Svátek práce
  • 24. prosinec – Štědrý den
  • 25. prosinec – 1. svátek vánoční
  • 26. prosinec – 2. svátek vánoční

Termíny třídních schůzek a konzultací:

  • 12.9.2023 vstupní třídní schůzky
  • 7. 11. 2023 třídní schůzky (konzultace)
  • 16. 1. 2024 konzultace o prospěchu a chování (1. pololetí)
  • 16. 4. 2024 konzultace o prospěchu a chování (2. pololetí)

Časový plán hodin

Organizace tříd pro školní rok 2023/ 2024

Třídní učitelé:

  • 1. ročník Mgr. Martina Stavaričová
  • 2. ročník Mgr. Šárka Kamená
  • 3. ročník Mgr. Jana Vejvodová
  • 4. ročník Mgr. Veronika Leharová
  • 5. ročník Mgr. Vladislava Ponížilová
  • 6. ročník Mgr. et Mgr. Hana Pořízková
  • 7. ročník Mgr. Hana Luptovcová
  • 8. ročník Mgr. Jitka Spurná
  • 9.A Mgr. Lenka Vláčilová
  • 9.B Mgr. Lenka Cetkovská

Bez třídnictví:

Mgr. Iveta Frýbortová, Mgr. Karel Müller, Ing. Alena Konšelová, Mgr. Jarmila Pospíšilová, Mgr. Radka Mikulíková

 

Asistentky pedagoga:

  • 1. ročník: Hana Koláčková, DiS
  • 4. ročník: Marcela Zbořilová
  • 5. ročník: Lucie Pospíšilová
  • 9.B: Mgr. Hana Štrofová

 

Speciální pedagog: Mgr. Veronika Leharová, Mgr. Iveta Frýbortová

Vychovatelka ŠD: Ing. Alena Konšelová, Monika Zoubková

Zástupce ředitele: Mgr. Lenka Látalová

Ředitel: Mgr. Tomáš Doseděl