V úterý 1.11.2022 se naše škola zúčastnila oblastního turnaje v pIšQworkách v Prostějově na Obchodní akademii. Celkem se od nás vydaly bojovat dva týmy, a to tým Kuželky z šesté třídy a tým deváťáků, který hrdě nesl název Čelechovická tornáda. Našim sesťákům se příliš nedařilo a neprošli skrze první vyřazování týmů, ale tornádu se podařilo skupinou projít a postoupit do play-off.

Přestože se kluci snažili a ve hře odvedli úctyhodné výkony, byli nakonec poraženi a to pouze o jeden bod. Nakonec skončili na 7. místě, nevadí, všichni žáci brali tuto soutěž jako skvělou zkušenost, která je posunula dopředu. Nejlepší výkon podal Šimon Pokorský a Nicolas Peter.

Oběma týmům děkujeme za jejich zápal pro hru, férové jednání po celou dobu turnaje a zároveň děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Jitka Spurná