Dne 7. a 8.3.2023 jsme si užili krásné dny. V úterý 7.3. jsme byli na výletě vláčkem v Kostelci na Hané. Podnikli jsme příjemnou procházku a navštívili jsme sportovní i obecní dětské hřiště. Poté jsme šli do obchodů, kde si mohly děti zakoupit něco dobrého. Po návratu do Čelechovic na Hané jsme šli na oběd do Smržic na hřiště, kde jsme měli objednané kuřecí řízky s hranolkami. Dětem se výlet moc líbil a byly hodné. Ve středu 8.3. jsme podnikli cestu na Stráž v Čelechovicích na Hané. Děti si tam zařádily a nechtěly se ani vracet do družiny:) Po návratu se hledal poklad ukrytý v aule školy a následně jsme šli kuchtit palačinky do školní kuchyňky. Děti pomáhaly se smažením palačinek, někdo už si zvládl usmažit i sám. Poté si každý dle své chuti a fantazie palačinku nazdobil. Následně měly děti v družině ještě kino s popcornem.