Od pondělí 4. ledna bude vyučování žáků 1. – 3. ročníku probíhat dle běžného rozvrhu ve škole, žáci ostatních ročníků zůstanou doma a připojí se k povinné distanční výuce přes MS Teams. Aktuální rozvrh hodin bude na ŠkolaOnline, synchronní hodiny jsou označené poznámkou.
Princip výuky bude podobný jako v listopadu.

Pro žáky vzdělávající se distančně jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole, vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník. Žáci školy mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole a dodržovat hygienická opatření.

Žáci prezenční výuky budou mít od pondělí automaticky přihlášené obědy. Žáci na distanční výuce si mohou po předchozím objednání oběd vyzvednout ve výdejním okénku.

Pro zajištění podmínek pro distanční vzdělávání může zákonný zástupce požádat školu a zapůjčení zařízení (tablet nebo notebook) na základě Smlouvy o výpůjčce.

Dokumenty ke stažení zde:

formular_zapujcenizarizeni.docx
Typ souboru: DOCX dokument, Velikost: 28,4 kB
formular_smlouva_vypujcka.docx
Typ souboru: DOCX dokument, Velikost: 12,9 kB

INFORMATIKA - materiály ke stažení: