Dobrý den vážení rodiče,

níže naleznete termíny třídních schůzek a konzultaci o prospěchu a chování žáků. Upozorňuji, že v letošním školním roce pořádáme první třídní schůzky ve všech ročnících již na začátek školního roku. Na těchto třídních schůzkách se rádi seznámíme s vašimi očekáváními a přáními.

Třídní učitelé vás seznámí s průběhem a specifikami nového školního roku, se způsoby práce s žáky a hodnocením výsledků vzdělávání a výchovy. Dostanete informace, na koho se v nejrůznějších situacích obrátit i informace o plánovaných akcích. Sdělíme vám naše očekávání o vzájemné spolupráci a komunikaci.

Těšíme se na vaši hojnou účast.

Termíny třídních schůzek a konzultací ve školním roce 2022/2023:

Úvodní třídní schůzky                                                                 středa 7. 9. 2022 od 16:30

Třídní schůzky / konzultace o prospěchu a chování            úterý 8. 11. 2022 od 16:00

Konzultace o chování a prospěchu                                          úterý 10. 1 2023 od 16:00

Konzultace o chování a prospěchu                                          úterý 18. 4. 2023 od 16:00

S pozdravem,

Mgr. Tomáš Doseděl

Nejnovější příspěvky

Archiv